Minimalizm tylko w sportowej szafie czy w życiu?

Nadszedł czas, ten w dobie pandemii Covid-19, gdzie zamiast pędzić, odkrywać i realizować to, co wymarzone, możemy jedynie marzyć. Zdecydowanie zaletą narodowej kwarantanny jest zwolnienie a może i w wielu przypadkach chwilowe zatrzymanie się. Ciągły bieg sprzyja konsumpcjonizmowi, wówczas gdy zwalniamy nagle traci sens i motywacje. Tutaj w pełnej klasie i okazałości na pierwszy plan wyłania się minimalizm, który niewiele oczekuje i wspaniale odnajduje się w każdej sytuacji. 

Minimalizm, to nie tylko chwilowy trend. To styl i filozofia życia. Chodzi w niej o to, by pozbyć się nadmiaru rzeczy, wyzbyć pożądania posiadania (czegokolwiek). Swoista odpowiedź na konsumpcjonizm. Minimaliści pragną mniej, potrafią doceniać i cieszyć się z małych rzeczy, eliminują wszystko co ogranicza ich swobodę. Nie jest łatwo być minimalistą wówczas, gdy dociera do nas cała rzesza świetnie opracowanych – głównie pod względem psychologicznym reklam.  Czy wiecie, że reklamy są kreowane w taki sposób, by działać na naszą podświadomość i w prosty sposób wytwarzać potrzebę posiadania rzeczy kompletnie niepotrzebnych? Domowa izolacja, skupienie się na podstawowych aspektach naszego życia a przede wszystkim na instynkcie przetrwania (pamiętajmy, że mnóstwo rodzin wielodzietnych od marca w komplecie pracuje, uczy się i ćwiczy) wymusza na nas trend „mniej znaczy więcej”. 

Minimalistyczna funkcjonalność odzieży sportowej.

    Prawdziwymi rekinami w temacie funkcjonalności są Panowie. Gdyby mogli (w każdej sytuacji) ograniczyliby się do minimum w swoich stylizacjach. Jeśli wybierają T-shirt, ma być po prostu świetny – jakość i wygoda MUSZĄ współgrać. Najlepiej w jednym kolorze –  bo wtedy sprawdzi się w sportowych jak i bardziej wymagających zestawach 😊

Nie inaczej jest w temacie odzieży sportowej, Panowie odrzucają ślepe podążanie za modą, wszystko w czym ćwiczą spełniać ma cechy odzieży funkcjonalnej. Materiał, z którego wykonana jest odzież sportowa ma być zatem oddychająca, szybkoschnąca, lekka i skorelowana z każdym wykonywanym ruchem. Nieskromnie wyznam, że ta produkowana przez DEADlift Company spełnia wszystkie wytyczne. Materiały jak i kroje dostępnych modeli koszulek sportowych dobierane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jakość i trwałość, to priorytet. Produkty są lekkie i przewiewne, co pozwala Waszej skórze oddychać. Dzięki stworzonej specjalnej mieszance materiału (bawełna z domieszką elastanu) dostępne męskie koszulki nie ograniczają ruchów, zapewniając Ci maksymalny komfort podczas najcięższych treningów.

Zwracając uwagę na zmieniające się trendy i obecną sytuację w kraju (zamknięte siłownie ze względu na panującą epidemię) w najnowszych kolekcjach postawiliśmy na minimalizm form i kolorów. Zależy nam na tym, byś nie tylko świetnie wyglądał w Naszych ubraniach a cieszył się treningiem i paletą tworzonych z nich stylizacji.

 Wyjątkowo uniwersalną górą w naszym sklepie jest męska koszulka typu bokserka, dostępna w kolorze białym jak i granatowym, sygnowana innowacyjnym logo DL. Jest przyjemna w dotyku, wykonana z delikatnie opinającego materiału wspaniale podkreśli walory wyrzeźbionej w pocie czoła sylwetki. Sprawdzi się zarówno w sportowych, jak i codziennych stylizacjach.  

Magdalena Grzegorek