Jak wybrać dobrą koszulkę treningową.

    Postanowiłeś zrobić formę do lata i kompletnie nie wiesz od czego zacząć? Nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś, chociaż prowadziłeś aktywny tryb życia? Zastanawiasz się, czy ćwiczenia wystarczą a może czas postawić również na zdrowszą i bardziej zbilansowaną dietę? Dla utrzymania motywacji związanych z postanowieniami noworocznymi zabrałeś się za kompletowanie odzieży sportowej, bo uznałeś że to temat, w którym poradzisz sobie bez większych problemów.. a jednak okazało się, że rynek odzieżowy jest tak przesycony oferowanym asortymentem, że bez dobrego poradnika nie zdołasz dopasować produktów do swoich potrzeb.  Z ogromną przyjemnością spieszę z krótkim vademecum dla zarówno rozpoczynającego przygodę z siłownią mężczyzny, jak i starego wyjadacza.

koszulki treningowe czarne

    Krótko i na temat – koszulki DEADlift Company. 

Od kilku dobrych lat firma tworzy ubrania dedykowane na siłownię, oznacza to, że dokładnie wie czego potrzebuje każdy facet aktywny fizycznie. 

Cechy dobrych koszulek treningowych:

  • MATERIAŁ – zdecydowanie najważniejszy aspekt, o którym warto wcześniej poczytać. Dobry materiał, to taki który nie ogranicza ruchów, nie pilinguje się, nie podrażnia skóry. Fantastycznie odprowadza wilgoć, zapewnia świetną termoregulację, jest sprężysty i miękki w dotyku. Najlepiej gdyby dawał wrażenie tzw. „second skin” mówiąc najprościej nic nie powinno Ci przeszkadzać podczas wykonywanego treningu. Bez względu na to, czy ćwiczysz w domu czy wylewasz siódme poty na siłowni Twoje ciało ma być w symbiozie z koszulką, którą masz na sobie. Wszystkie powyższe cechy spełnia dzianina, z której produkowane są koszulki treningowe przez markę DEADlift. Materiał stanowi specjalna mieszanka dzianiny i elastanu, w zależności od fasonu koszulki proporcje są inne, warto wspomnieć że produkty z linii premium jak i odzież kompresyjna (mowa o rushguardzie) wzmocnione zostały za pomocą dodatkowym procesom technologicznym i enzymowaniu. Dzięki tym zabiegom produkty się nie defasonują, bez względu na długość użytkowania, czy ilość prań.
  • KRÓJ – ta cecha jest moim zdaniem najbardziej zależna od naszych upodobań. Jeśli lubisz czuć się „otulony” podczas ćwiczeń, cenisz sobie prostą formę i długi rękaw z pewnością do gustu przypadnie Ci rushguard i męski longsleeve. Obie propozycje w sposób fantastyczny podkreślą walory sylwetki, dodatkowo rushguard, jako odzież funkcjonalna, dzięki zastosowaniu kompresji dodatkowo ukrwi i dotleni mięśnie! Wpłynie również zbawiennie na technikę wykonywanych ćwiczeń – dużo łatwiej sterować mięśniem, jeśli poddany jest on uciskowi. Jeśli w swoich wyborach jesteś bardziej pragmatyczny i uniwersalny postaw na T-shirt, te od DEADlift spełniają wszystkie wymagania i są w pełni dostosowane do długich i ciężkich treningów.  W sytuacji, gdy upodobałeś sobie luźne i obszerne kroje, do tego lubisz czasem po treningu strzelić sobie progresyjną fotę sprawdź jak dobrać tank top dla mężczyzn
  • CENA – pewnie nie raz zapłaciliście krocie za znany wszystkim znaczek na koszulce, po czym okazało się, że skład materiału jak i wykonanie koszulki ma sporo do życzenia… Jeśli cenicie sobie jakość i trwałość nabywanych produktów gwarantuję, że koszulki treningowe od DEADlift pozostaną z Wami na bardzo długi czas. Całość produkcji odbywa się w Polsce z wykorzystaniem rodzimych materiałów, myślę że w obecnych czasach, to ogromna zaleta, gdyż kupując u nich możemy wspierać Naszą gospodarkę.

UDANYCH ZAKUPÓW PANOWIE!

Magdalena Grzegorek